стани един от нас

  • Журналист-редактор с профил лайфстайл и шоубизнес

    Ние сме Dir.bg - компанията, която изгради нова и динамична пазарна категория - национален интернет портал. Фокусираме се върху качественото съдържание, новостите в технологиите, подобряването на работните процеси, ангажираността на нашите потребители и клиенти, развитието на екип от талантливи хора. Търсим журналист и редактор, който пише с перо и сърце в областта на шоубизнеса, светските и лайфстайл новини.

    ЗАДЪЛЖЕНИЯ

    - Оперативно отразяване на новини онлайн;

    - Интервюта с известни личности в сферата на шоубизнеса, културата и изкуството;

    - Създаване на авторски и аналитични материали;

    - Преводни статии;

    - Ежедневен преглед на български и чужди медии;

    - Редактиране и публикуване на прессъобщения;

    - Посещаване и отразяване на събития

    ИЗИСКВАНИЯ:

    - Кандидатът трябва да е има поне 5 години стаж в медиите;

    - За предпочитане е да има опит в онлайн издание;

    - Висока степен на езикова подготовка по български език;

    - Владеене на английски език;

    - Владеене на още един или повече езици;

    - Умения за работа с основни компютърни приложения

    КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

    - Работа в динамична и бързо развиваща се компания;

    - Великолепна и сплотена работна среда;

    - Възможност да се присъедините към едно семейство от големи таланти и приятели (като вас);

    - Сигурно и атрактивно заплащане;

    - Реални осигуровки;

    - Гъвкава система за допълнително бонунсиране;

    - Курсове за допълнително обучение и професионално развитие;

    - Възможност за дългосрочна кариера при един от най-големите онлайн издатели в България;

    - Прекрасен офис в центъра на София

    Ако се интересувате от тази възможност, моля, изпратете ни автобиографията си на български език, придружена с няколко изречения за това защо искате да се присъедините към екипа на Dir.bg на имейл [email protected]. Ще отговорим само на одобрените по документи кандидати, които ще бъдат поканени на интервю. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

  • Студентски стаж: Онлайн реклама и дигитален маркетинг

    Ние сме Dir.bg - компанията, която изгради нова и динамична пазарна категория - национален интернет портал. Фокусираме се върху качественото съдържание, новостите в технологиите, подобряването на работните процеси, ангажираността на нашите потребители и клиенти, развитието на екип от талантливи хора.

    Българският интернет портал организира стажантски програми, давайки възможност на най-успешните и добре представилите се по време на обучението да се присъединят официално към екипа на Dir.bg. В момента търсим любознателни и упорити млади хора, които имат желание да се развиват в областта на банер администрацията и дигиталния маркетинг. Ако желаете да придобиете опит в управлението на онлайн реклама, да разберете повече за форматите и спецификите на банер рекламата в интернет, да се научите как да планирате кампании и как да ги проведете в онлайн среда, то вие сте стажантите, които търсим.

    НА КАКВО ЩЕ ВИ НАУЧИМ:

    - Да работите с ад сървинг системи, като Google Ad Manager;

    - Да работите с аналитични системи като Google Analytics, Gemius Direct Effect, Gemius Explorer и др.;

    - Да работите със система за отношения с клиенти (CRM);

    - Да планирате и управлявате рекламни кампании;

    - Да разработвате и проследявате изразходването на бюджетите на кампаниите;

    - Да оценявате ключовите показатели за ефективност;

    - Да изготвяте точни и подробни отчети;

    - Да познавате различните социални платформи;

    - Да разбирате приложимите софтуерни технологии, включително работа със CMS;

    - Ще развием вашето творческо мислене и аналитични способности;

    - Ще ви информираме за най-новите тенденции и технологии в дигиталния маркетинг

    Освен всичко това, ние ви предлагаме:

    - Възможност за дългосрочна кариера при един от най-големите онлайн издатели в България

    ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

    - Да помагате на екипа ни при залагане на рекламните кампании в Dir.bg;

    - Да следите за правилното им изпълнение и достигане на заложените в плана параметри;

    - Да изготвяте отчети;

    КАКВО ИЗИСКВАМЕ ОТ НАЩИТЕ СТАЖАНТИ:

    - Активност, добросъвестност, любопитство, желание за развитие, готовност за учене;

    - Умения с MS Office, МS Word, Excel, Powerpoint;

    - Доброто владеене на английски език е предимство;

    - Екипност

    Ако се интересувате от тази възможност, моля, изпратете ни автобиографията си на български език на имейл [email protected]. Всички заявления ще бъдат прегледани в строга конфиденциалност. Само избрани кандидати ще бъдат поканени на интервю.